Cleaner ja catering-työntekijä

Nyt sinulla on mahdollisuus! Haemme huipputiimiimme lisävahvistusta cleanerin ja catering-työntekijän toimeen. Siivouskohteet siistejä toimistotyyppisiä kohteita ja ne ajoittuvat pääasiassa iltapainotteisesti, mutta joustavasti.

Catering-työntekijän työt ovat yleensä viikonloppuisin. Sinulla ei tarvitse olla aiempaa osaamista, mutta hygieniapassi on oiva lisä. Toimi sopii hyvin esim. lisäansioita haluavalle, opiskelijalle tai uutta uraa suunnittelevalle. Sinulla on mahdollisuus kehittyä myös kotisiivouksen pariin.

Tiimiimme sopiva henkilö on positiivinen, innovatiivinen ja asiakaspalveluhenkinen sekä joustava tiimipelaaja. Katso lisää www.talonhenki.fi/henkilöstö, sopisitko sinä kuvaan mukaan?

Lähetä avoin hakemus ep(at)talonhenki.fi ja lisätietoja voit tiedustella 044-240 1612/Karita

Jaa artikkeli sosiaalisessa mediassa

/wp-content/uploads/2018/01/into-logo.jpg

Into Seinäjoki Oy on Seinäjoen kaupungin kehitysyhtiö. Asiakkaitamme ovat aloittavat, kehittyvät ja alueelle sijoittuvat yritykset. Autamme asiakkaitamme menestymään sekä kehittämään Seinäjokea entistä paremmaksi liiketoimintaympäristöksi.

www.intoseinajoki.fi

Tietosuojaseloste

Wordpress-sivustot toteuttaa Myynninmaailma Oy. Tampere, Oulu ja Seinäjoki.