Keittiön vuoropäällikkö

Haemme vuoropäällikköä Original Sokos Hotel Lakeuden ravintoloiden keittiöön määräaikaiseen sijaisuuteen. Työ alkaa sopimuksen mukaan jatkuen marraskuun alkuun saakka 2018.

Orginal Sokos Hotel Lakeuden ravintolat muodostavat monipuolisen ja uniikin kokonaisuuden isojen kokouksien- ja juhlien näyttämönä. Ravintolamme ovat pihviravintola  Lakeus Matador sekä  rennompaa pubiruokaa tarjoileva Wilson Pub.

Keittiön vuoropäällikkönä vastaat vuorossasi positiivisen ja ensiluokkaisen asiakaskokemuksen tuottamisesta. Hymysi ei hyydy tiukoissakaan paikoissa ja olet ratkaisukeskeinen, valmis hyppäämään yllättäviinkin tilanteisiin ja arvostat suomalaisista ja paikallisista raaka-aineista tehtyä ruokaa. Sinulla on asenne kohdallaan ja halu kehittää ja kehittyä.

Meillä on tarjota sinulle S-ryhmän ja Eepeen henkilöstöedut, monipuolisen ja haastavan työpaikan ja huippu työkaverit.

Työ on määräaikainen sijaisuus ja työsuhde on kokoaikainen. Työsuhde alkaa sopimuksen mukaan oikean henkilön löydyttyä.

Hakemukset 18.6. 2018 mennessä: www.eepee.fi– Avoimet työpaikat Etelä-Pohjanmaan Osuuskauppa

Lisätietoja Kallion Ossilta Lakeuden ravintola-ja keittiöpäälliköltä; ossi.kallio@sok.fi

Tarinaa ravintoloista klikkaamalla:  https://www.raflaamo.fi/fi/seinajoki

 

Jaa artikkeli sosiaalisessa mediassa

/wp-content/uploads/2018/01/into-logo.jpg

Into Seinäjoki Oy on Seinäjoen kaupungin kehitysyhtiö. Asiakkaitamme ovat aloittavat, kehittyvät ja alueelle sijoittuvat yritykset. Autamme asiakkaitamme menestymään sekä kehittämään Seinäjokea entistä paremmaksi liiketoimintaympäristöksi.

www.intoseinajoki.fi

Tietosuojaseloste

Wordpress-sivustot toteuttaa Myynninmaailma Oy. Tampere, Oulu ja Seinäjoki.